Resident Evil

Класична трилогія Resident Evil тепер доступна в Steam з важливими виправленнями та підтримкою сучасних систем

Capcom порадувала фанатів класичних ігор випуском в Steam оригінальної трилогії Resident Evil. Геймерам пропонуються саме оригінальні версії Resident Evil, Resident Evil 2 і Resident Evil 3: Nemesis — не ремейки або HD-ремастери. Як і в аналогічних версіях, представлених в GOG, у культових хорорах залишено весь контент і ігрові механіки, але ігри отримали кілька виправлень, додаткові […]

Класична трилогія Resident Evil тепер доступна в Steam з важливими виправленнями та підтримкою сучасних систем Читати далі »

Еволюція вражає: Capcom показала, як змінювалися Зомбі протягом тридцяти років розвитку Resident Evil

У найближчі тижні на фанатів Resident Evil очікують два знакові події: реліз нової частини з підзаголовком Requiem та тридцятиріччя культової франшизи зомбі-хорорів. Capcom активно підігріває інтерес геймерів і випускає велику кількість матеріалів. Японський розробник в соцмережах опублікував захоплююче відео, яке демонструє 30-річну еволюцію зомбі в іграх Resident Evil. Глядачам показали основних монстрів, починаючи від недолугих

Еволюція вражає: Capcom показала, як змінювалися Зомбі протягом тридцяти років розвитку Resident Evil Читати далі »

Анонсовано нову гру Resident Evil, але це не те, про що ви подумали

Capcom представила нову гру франшизи Resident Evil, але це не хорор, не кооперативний екшен і навіть не онлайн-гра, як нещодавно закрита Resident Evil Re: Verse. Ба більше, її безпосередньою розробкою займається не знаменита японська компанія, а аутсорс-студії Aniplex і JOYCITY. Отже, розробники анонсували Resident Evil: Survival Unit – стратегію в реальному часі для iOS і

Анонсовано нову гру Resident Evil, але це не те, про що ви подумали Читати далі »

Resident Evil 2 не змогла гарно продатися на iOS і заробила усього $100 000

Порт культового горору Capcom ремейк Resident Evil 2 демонструє вкрай низькі продажі в App Store. За даними Appmagic, гра ледь подолала позначку у 10 000 проданих копій після грудневого релізу. Попри агресивний маркетинг та 75% знижку в перший місяць, грі вдалося заробити лише близько $100 000. У перші тижні після релізу повну версію придбали приблизно

Resident Evil 2 не змогла гарно продатися на iOS і заробила усього $100 000 Читати далі »

Capcom готує черговий ремейк? Версія Resident Evil 6 для Xbox Series отримала віковий рейтинг

На сайті рейтингового агентсва ESRB з’явилася оцінка для Resident Evil 6, що свідчить про можливий порт гри на сучасні консолі. Згідно з останніми даними, гра отримала рейтинг “M” (17+) для Xbox Series, що викликало чутки про її повторний реліз. Вперше гра була випущена у жовтні 2012 року на Xbox 360 та PS3. Гра була перенесена

Capcom готує черговий ремейк? Версія Resident Evil 6 для Xbox Series отримала віковий рейтинг Читати далі »

Інсайдер: рімейк Resident Evil Zero перебуває в активній розробці та може стати тимчасовим ексклюзивом Nintendo Switch 2

Відомий інсайдер і фахівець із горорів Dusk Golem неодноразово заявляв, що Capcom почула побажання геймерів і готує рімейк Resident Evil Zero. І тепер він поділився новою інформацією, яка звучить надзвичайно цікаво. Dusk Golem має інформацію, що Capcom уклала угоду з Nintendo на маркетингову підтримку Resident Evil Zero Remake. За його словами, оновлений горор вийде в

Інсайдер: рімейк Resident Evil Zero перебуває в активній розробці та може стати тимчасовим ексклюзивом Nintendo Switch 2 Читати далі »

Черговий успіх Capcom: продажі Resident Evil 4 Remake перевищили 9 мільйонів копій і продовжують зростати

Ремейк Resident Evil 4 (2023) продовжує залишатися однією з найшвидше продаваних ігор культової франшизи. Нагадаємо, у жовтні Capcom повідомила, що продажі оновленого хорора перевищили 8 мільйонів копій. Минуло два місяці і розробники розповіли про нове досягнення. На своїй сторінці в X японська компанія опублікувала пост, в якому сказано, що тираж Resident Evil 4 Remake перевищив

Черговий успіх Capcom: продажі Resident Evil 4 Remake перевищили 9 мільйонів копій і продовжують зростати Читати далі »

Офіційно: Capcom випустить фізичні видання Resident Evil 2, 3 і 7 для PlayStation 5

Кілька днів тому в мережі з’явилася інформація, що Capcom готує фізичні видання Resident Evil 7: Biohazard та рімейків Resident Evil 2 і Resident Evil 3 для PlayStation 5. Тоді це була інформація від австралійського магазину JB Hi-Fi та, нарешті, розробник зробив офіційний анонс.Capcom підтвердила випуск дискового видання трьох знаменитих горорів. Вони з’являться в продажу 6

Офіційно: Capcom випустить фізичні видання Resident Evil 2, 3 і 7 для PlayStation 5 Читати далі »

Інсайдер про рімейки Resident Evil 0 і Resident Evil Code: Veronica – усе не так, як розповіли ЗМІ

Кілька днів тому в ігрових ЗМІ широко обговорювалася інформація інсайдера Dusk Golem, який підтвердив, що Capcom розробляє рімейки Resident Evil 0 і Resident Evil Code: Veronica.Про оновлені версії цих ігор давно мріяли геймери, і ось з’явилася хоч якась обнадійлива інформація!Dusk Golem згадав, що ці проєкти будуть не настільки амбітними, як рімейк Resident Evil 4. Ця

Інсайдер про рімейки Resident Evil 0 і Resident Evil Code: Veronica – усе не так, як розповіли ЗМІ Читати далі »

Мрія фанатів здійсниться: інсайдер підтвердив, що Capcom розробляє ремейки Resident Evil 0 і Resident Evil Code: Veronica

Шанувальники франшизи Resident Evil давно просять Capcom випустити ремейки двох не найпопулярніших, але культових хорорів: Resident Evil 0 і Resident Evil Code: Veronica.Японські розробники не відмовляються від можливості випуску ремейків, але й не поспішають братися за роботу.Але, схоже, оновлення цих ігор все ж входить у плани Capcom.Авторитетний інсайдер Dusk Golem, який спеціалізується на новинах з

Мрія фанатів здійсниться: інсайдер підтвердив, що Capcom розробляє ремейки Resident Evil 0 і Resident Evil Code: Veronica Читати далі »