Bungie готується до показу геймплею Marathon: презентація відбудеться 12 квітня
Bungie анонсувала, що 12 квітня відбудеться офіційний показ геймплею їхнього нового проєкту — відродження шутера Marathon. Marathon — це перезапуск відомого шутера від першої особи, тепер у форматі багатокористувацького екстракшн-шутера. Дія гри розгортається на таємничій планеті Тау Ceti IV, де гравці в ролі “Ранерів” — кібернетичних найманців — досліджують залишки зниклої колонії в пошуках цінної […]
Bungie готується до показу геймплею Marathon: презентація відбудеться 12 квітня Читати далі »










